Djibouti

View listings

Realigro.co.ee on esimene rahvusvaheline kinnisvara otsingumootor, kus saate otsida Djibouti kinnisvara müügikuulutusi.

Kinnisvara müügiks Djiboutis

 Djibouti asub Somaali poolsaarel ja on riik, mis piirneb Eritreaga põhja pool, Etioopia läänes ja lõunas ning Somaalia kagus. Djiboutis on üks maailma kõige soolasemaid vesikondi: Assali järv, mis asub Danakili kõrbes. Selle pealinn on Djibouti, mis asub Djibouti rannikualal Tadjoura lahe ääres. Suurem osa kogu riigi elanikkonnast elab siin, sest see on suurem linn ja see asub piki olulist merekaubanduse teed, Punase mere ja Adeni lahe vahel ning on peamine impordi- ja ekspordisadam.

 

Pealinn on suurepärane koht, kus otsida Djiboutis müügiks mõeldud kinnisvara, sest eeldatavasti kasvab see 2019. aastal umbes 7%, peamiselt tänu suurenevatele investeeringutele infrastruktuuri, sealhulgas sadamatesse ja Djiboutit Etioopiasse ühendavasse elektrirauda.

 

Valitsus kavatseb arendada kinnisvaraturgu riigis, nii et ta on loonud elamumajanduse ja linnaarenduse ministeeriumis ehitusministeeriumi, mistõttu soovitame teil osta kinnisvara müügiks Djiboutis.

Kinnisvaraturu soodsat hetke toetab ka stabiilne poliitiline kliima ja tugev majanduskasv, mistõttu Djiboutis müügiks mõeldud kinnisvarainvesteeringute periood on väga soodne ja kinnisvarainvestoritele on märkimisväärseid võimalusi.

 
 
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Valikud

    Realigro veebisaiti optimaalseimaks kasutamiseks vali keel, valuuta ja pindala ruutmeetrites.

    Määra kohe Ära näita uuesti
BB